«Регіонал» натякнув, що від реформ президента першими постраждають полиці в магазинах

7 Червня 2011, 15:50

«Процес реформ ще ніколи нікому не приносив високих рейтингів. Коли йдуть реформи, завжди падають рейтинги. Це закон, який працює у всіх країнах світу. Так само відбувається і у нас », – зазначив Надоша.

Він рекомендує не робити зараз висновків за даними соціологічних агентств.

«Рейтинги будуть підніматися після того, як ці реформи запрацюють. Після того, коли кожен громадянин у своїй кишені відчує зайвою гривню, а полиці магазинів будуть ломатися від товарів. Ось тоді ми подивимося на рейтинги », – заявив Надоша.

За його словами, зараз говорити про рейтинги рано.

«Партія регіонів і Президент перебувають у стадії реформування суспільства. Суспільство, яке 20 років не реформувалося, суспільство, яке не зробило крок вперед, а зробило, навпаки, два кроки назад у всіх показниках », – резюмував «регіонал».

Як повідомлялось, соціологи відзначають, що падіння підтримки Януковича відбувається швидшими темпами, ніж у Віктора Ющенка після першого року президентства. Так, повністю підтримували Ющенка в квітні 2005 року 49,0% українців, а у травні 2006 року — 20,6%.  Не підтримували діяльність Януковича в травні 2011 року 48,1%. Ющенко зміг досягти такого рівня неприйняття лише влітку 2006 року (після формування коаліції регіоналів, соціалістів та комуністів).

Водночас, за результатами опитування Фонду «Демократичні ініціативи» рейтинг ПР в кінці травня склав близько 20%. Рейтинг довіри безпосередньо до Віктора Януковича — 27%. Не довіряють йому 53%.

Нагадаємо, 25 травня компанією «Соціс» оприлюднила дані опитування, за яким у виборах збираються взяти участь 69,3% опитаних. Водночас у квітні повідомлялося, що продовжує падати рейтинг Партії регіонів