“Регіонал”: наслідком закону “Про референдум” може стати зникнення української держави

Акценти
28 Листопада 2012, 20:33

"Після легалізації главою держави фальсифікату під назвою закон про референдум, наслідком може бути зникнення української держави, як незалежної", – зазначив він.

"Тому що на референдум, відповідно до цього закону, буде кинуто будь-яке питання", – додав "регіонал".

"Як сказав Медведчук сьогодні, перше питання про Митний союз… Це закритий шлях України до Євросоюзу, це значить шлях в Росію. З Чечнею, Бесланом, вибухами будинків…", – уточнив Головатий.

"Оце замість Конституції діє чинний закон про референдум, який говорить, що парламент не потрібен, чинна Конституція не потрібна", – пояснив депутат.

"Сьогодні держава, як така, в Україні не існує. Тому що в Україні немає інститутів влади, які би захищали державу Україну, як незалежну, які би забезпечували її демократичність, які би забезпечували дію Конституції", – зазначив він.

При цьому на запитання, чому він не виходить із фракції Партії регіонів у парламенті на знак протесту проти такого свавілля, Головати заявив: "Справа в тому, що вихід народного депутата ніякого не має значення".

"Справа в тому, що інститути, які забезпечують верховенство права не діють: Конституційний суд не діє, прокуратура не приведена у відповідність до європейських стандартів, судової влади в Україні, як незалежного інституту немає, адвокатури немає", – підсумував він.

Нагадаємо, 27 листопада президент України Віктор Янукович підписав закон «Про всеукраїнський референдум».

Як відомо, 6 листопада Верховна Рада ухвалила в цілому закон «Про всеукраїнський референдум».

20 листопада Верховна Рада відмовилася підтримати проект постанови народних депутатів Сергія Саса і Миколи Томенка «Про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття як закону проекту Закону України «Про всеукраїнський референдум». За дане рішенні проголосували лише 16 із 276 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Читайте також: Узурпація ім'ям народу: режим Януковича хоче позбавити громадян можливості впливати на владу

89