Як повідомив адвокат депутата Олександр Казарновський, регіонал звернувся до генпрокурора із заявою про злочин слідчої групи МВС . «Ми хочемо сказати , що органи внутрішніх справ сфальсифікували матеріали кримінальної справи (про фальсифікації результатів виборів депутата Ради в окрузі № 133 ) " , – повідомив адвокат.
У відповідь на цю заяву Міністерство внутрішніх справ повідомило, що звинувачення Маркова є безпідставними.
"Вся виборча документація з окружної виборчої комісії вилучалася з дотриманням вимог кримінально-процесуального законодавства – у присутності понятих і працівників архіву, та зберігалася опечатаною в охоронюваному приміщенні. Огляд вилучених бюлетенів здійснювали фахівці експертної служби МВС у присутності членів ЦВК", – повідомили в міліції.
У міністерстві заявили, що всі бюлетені, які викликали підозру у їх підробленні, були опечатані у присутності понятих та членів ЦВК і направлені на дослідження. "За їх результатами підтверджено факти наявності слідів підробок саме в бюлетенях, які були пораховані на користь кандидата Ігоря Маркова", – заявили правоохоронці.
Як відомо, Ігор Марков був обраний до Верховної Ради у 133 одномандатному окрузі, де він балотувався як самовисуванець. Тоді чинний депутат набрав 26,6% голосві виборців. На другому місці опинився син одеського міського голови Олексія Костусєва – Олексій Гончаренко (20,46% голосів).
Екс-депутат Юрій Кармазін подав до Вищого адміністративного суду позов з вимогою позбавити Маркова депутатського мандата у зв'язку з тим, що правоохоронці виявили що на виборах на користь Маркова було сфальсифіковано 6038 бюлетенів.