Регіонал Лисов визнав перемогу Терьохіна у 211-му окрузі

6 Листопада 2012, 12:34

«На жаль, політична заангажованість перемогла. Виборче законодавство недосконале, а кандидатів-мажоритарників сприймають лише як політиканів. Сьогодні, на жаль, ми не перемогли», – стверджує він.  

Лисов заявляє, що у 211 окрузі виявлені чисельні порушення, які зафіксовані та визнані судами, проте «ситуація в країні вимагає політичної стабільності».

Він подякував тим «десяткам тисяч виборців Голосіївського району» столиці, які віддали за нього свій голос.

«Ви побачили конкретні справи і почули те, що я намагаюся донести до голосіївців багато років: одна реальна справа значно вагоміша, ніж порожні обіцянки та політичні гасла», – заявляє кандидат.

Також Лисов вірить, що «демократичність, чесність, прозорість волевиявлення завжди будуть пріоритетними для всіх громадян нашої держави».

Наостанок «регіонал» пообіцяв «продовжувати свою роботу над покращенням життя мешканців Голосіївського району і міста Києва»і висловив сподівання на подальшу підтримку городян.

Нагадаємо, що за даними сайту ЦВК, у 211-му виборчому окрузі столиці після опрацювання 100% протоколів переміг представник об’єднаної опозиції Сергій Терьохін. Він набрав 30,40% голосів виборців. При цьому кандидат від Партії регіонів Ігор Лисов набрав 26,51%.

Проте, як повідомлялося раніше, окружний Київський апеляційний адміністративний суд виніс ухвалу про необхідність перерахунку голосів на 28 дільницях округу.

96