“Реал” розгромив “Ювентус” у фіналі Ліги чемпіонів

4 Червня 2017, 10:17

У суботу, 3 червня, у вирішальному матчі найпрестижнішого єврокубкового турніру футболісти мадридського "Реала" на стадіоні "Національний" у Кардіффі (Уельс) обіграли туринський "Ювентус" з рахунком 4:1 і зберегли титул володаря Кубка європейських чемпіонів, ставши першою командою, яка захистила трофей Ліги чемпіонів УЄФА..

Кріштіану Роналду відкрив рахунок на 20-й хвилині, ставши першим, хто забив у трьох фіналах Ліги чемпіонів. Через 7 хвилин Маріо Манджукич було зрівняв рахунок, проте Каземіро на 61 хвилині, все той же Роналдо на 64-й і Марко Асенсіо на 90-й довели рахунок до розгромного.

Роналду в цьому розіграші Ліги чемпіонів забив 12 м'ячів і випередив Ліонеля Мессі з "Барселони" на один гол. Португалець виграв суперечку снайперів п'ятий рік поспіль.

8 серпня на стадіоні "Національна арена Філіп II Македонський" в Скоп'є (Македонія) "Реал" зіграє з переможцем Ліги Європи УЄФА "Манчестер Юнайтед" в матчі за Суперкубок УЄФА.

Нагадаємо, "Реал" програв "Атлетико", але вийшов до фіналу Ліги чемпіонів.