«Реал» обіграв «Барселону» в «Ель-класіко»

2 Квітня 2016, 23:38

2 квітня в рамках 31-го туру чемпіонату Іспанії відбувся головний матч весни "Барселона" – "Реал", іменований як "ель класіко", у якому з рахунком 2:1 перемогли мадридці.

Перший гол у матчі був забитий на 56-й хвилині Жераром Піке. Зрівняв рахунок Карім Бензема на 62-й хвилині. Остаточний рахунок у матчі зробив Кріштіану Роналду на 85-й хвилині.

Незважаючи на такий результат матчу, "Барселона" залишилася на першому місці в турнірній таблиці Ла Ліги з 76 очками в активі. "Реал" опинився на 3 сходинці з 69 балами.

Нагадаємо, у першому "ель класіко" поточного сезону "Барселона" на виїзді розгромила "Реал" із рахунком 4:0.

Як повідомлялося, в січні колишній футболіст збірної Франції Зінедін Зідан був призначений головним тренером футбольного клубу «Реал».