Раду асоціації Україна-ЄС перенесли на лютий 2021

4 Грудня 2020, 15:55

Україна і Євросоюз домовилися провести засідання Раду асоціації з фізичною участю делегацій в лютому 2021 року. Конкретної дати поки немає. Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, передає урядовий портал.

 

За її словами, Раду асоціації не хочуть проводити в онлайн форматі, однак локдаун в Брюсселі не дозволяє провести зустріч 8 грудня.

 

"… ми погодили доцільність її перенесення на лютий 2021 року. Між тим, домовилися зберігати діалог на високому політичному рівні в можливості швидкої фізичної візиту української делегації в Брюссель", – зазначила Стефанішина.

 

На Раду асоціації винесуть питання про оцінку результатів реалізації угоди, її оновлення, підписання угоди про спільний авіаційний простір і так далі.

 

Вона також додала, що конкретна дата стане відомо після переговорів з головним дипломатом ЄС Жозепом Боррелем і комісаром ЄС з питань сусідства і розширення Олівером Варгеї наступного тижня.

 

Як повідомлялося, у рамках саміту Україна – Європейський Союз між сторонами були підписані угоди на загальну суму 390 мільйонів євро. Серед них три угоди з ЄС та дві – з Європейським інвестиційним банком. 

Позначки: