Радник Трампа запевнив, що США і надалі допомагатимуть у зміцненні обороноздатності України

3 Грудня 2017, 12:58

Сполучені Штати продовжать допомагати Україні зміцнювати оборонні можливості. Про це заявив радник президента США з національної безпеки Герберт Макмастер під час виступу в президентській бібліотеці Рональда Рейгана.

"Ми продовжимо зміцнювати оборонні можливості України. Всі знають про те, що це ґрунтується на наданні нелетальної допомоги" , — наголосив Макмастер.

При цьому він зазначив, що Україна досягла певних успіхів у проведенні реформ.

"Українці дуже тямущі, вони докладають зусиль для здійснення важливої урядової реформи, а також військової реформи. І я думаю, «проросіянам» (сепаратистам) і Росії буде надзвичайно складно досягти значних успіхів у розширенні території, яку вони контролюють після вторгнення в Україну", — підкреслив радник президента США.

Раніше речниця Державного департаменту США Хезер Науерт повідомила, що у відомстві аналізують ситуації в Україні й не виключають, що президент країни Дональд Трамп прийме рішення щодо поставки українській стороні летальної зброї.

Як повідомлялося, у США виділили 115 мільйонів доларів допомоги Україні для збільшення її здібності захищати свою територіальну цілісність.

Нагадаємо,16 листопада Сенат США схвалив оборонний бюджет на 2018 рік, який з-поміж іншого передбачає виділення $350 млн на оборонні потреби України.