Радник керівника Офісу президента каже, що Арестович вже понад два роки радить всьому Офісу. Раніше казали інше

Політика
20 Серпня 2022, 21:21

Олексій Арестович вже понад два роки займає посаду радника всього Офісу президента, а не його голови. Про це на сторінці у Telegram повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у відповідь на публікацію Тижня.

Також Подоляк порадив "шановним журналістам" уважніше складати запити і перевіряти інформацію.

Окрім того, блогер Роман Шрайк зміг отримати у народної депутатки Оксани Савчук відповідь керівника ОП Андрія Єрмака на її депутатське звернення щодо ролі Арестовича. Воно датоване 22 липня цього року і там дійсно вказано, що посада Арестовича – радник Офісу президента (поза штатом), тобто на громадських засадах. Заяви ж Арестовича є його особистою позицією.

При цьому ще в травні Офіс президента повідомляв, що Арестович саме радник керівника ОП. Окрім того, менш ніж два роки тому, у грудні 2020-го, на офіційному сайті президента опублікували новину, що "Керівник Офісу президента призначив Арестовича своїм позаштатним радником з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки і оборони".

Тиждень звернувся до Подоляка для уточнення інформації за наявними в редакції контактами. Однак станом на момент цієї публікації відповіді немає.