Радник глави МВС озвучив основну версію вбивства журналіста Шеремета

9 Листопада 2016, 08:58

Наразі оперативники розглядають основну версію в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета, яка не стосується його професійної діяльності. Про це заявив радник глави МВС Антон Геращенко, передає ЛігаБізнесІнформ.

За словами Геращенка, основна версія полягає в тому, що замовники вбивства були з Росії, оскільки там певний час працював журналіст.

"Шеремет працював в Росії, і у нього були контакти в бізнес-середовищі і політичному середовищі. Це основна версія", – сказав Геращенко.

Він вважає, що в таких замовних вбивствах завжди прораховують наслідки і тому не можна чекати швидких результатів у розкритті.

Радник глави МВС вважає, що до кінця року буде конкретний результат в розслідуванні вбивства Шеремета.

6 вересня Геращенко заявив, що слідство все ще не визначило основну версію мотивів вбивства журналіста.

Нагадаємо, 20 липня у Києві в результаті вибуху автомобіля загинув журналіст Павло Шеремет. Авто належало керівнику "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 КК України (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб). У СБУ назвали чотири основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.