Радник Авакова: Сашко Білий застрелився з викраденого в ДАІшників пістолета

5 Квітня 2014, 12:27

"Цей пістолет був здобутий під час нападу, я підкреслюю, я не кажу, що це напад вчинив Музичко, але пістолет був отриманий під час нападу на співробітників ДАІ МВС України у Тернопільській та Закарпатській областях, два пістолети Макарова", – повідомив Чалаван.

Як наголошується в сюжеті, зі зброї, яка належала ДАІшникам, Музичко, тікаючи, кілька разів вистрілив у правоохоронців.

"У ході боротьби пролунав ще один постріл, Музичко вистрілив випадково, він боровся, це була боротьба. Про це співробітники "Сокола" доповіли під час службового розслідування. Ця куля була фатальною", – розповів Чалаван.

Нагадаємо, Олександр Музичко загинув у ніч на 25 березня. Перший заступник міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов спочатку повідомив, що той був смертельно поранений під час затримання в ніч з 24 на 25 березня, оскільки відкрив вогонь у бік правоохоронців. Пізніше Євдокимов поінформував, що смертельне поранення в серце Музичка було нанесено з його власної зброї. Перший заступник міністра пояснив: "Він вистрілив зі своєї зброї, з якої стріляв по співробітниках міліції. Одна куля пройшла навиліт, а друга потрапила в серце".

Парламентська ТСК з розслідування обставин загибелі Музичко була створена 28 березня, її очолив депутат Юрій Дерев’янко. До складу комісії увійшли 10 народних депутатів , до її роботи залучені 4 представника громадськості.

Згідно з постановою про створення ТСК, їй доручено подати на розгляд Верховній Раді звіт про виконану роботу не пізніше 25 квітня.

ТСК на засіданні, що пройшло 4 квітня, запросила на своє засідання 22 квітня в.о. генерального прокурора Олега Махніцького, а також запросила детальний звіт Генпрокуратури про хід розслідування.

Наступне засідання комісії, попередньо, відбудеться 11 квітня. На це засідання буде запрошений начальник Рівненського ДАІ , що фігурує у запиті народного депутата Геннадія Москаля до РНБО.

96