Радбез ООН може знову посилити санкції проти КНДР

15 Серпня 2017, 09:32

Рада Безпеки ООН незабаром може знову посилити санкції проти КНДР за постійні спроби розробити ефективну ядерну зброю. Про це агентству Reuters розповів поінформований дипломат.

"На жаль, незабаром може бути ще одна резолюція. Ми можемо розділити $2 млрд доходів, який Пхеньян отримує від експорту, на різні сектори і відсікти ще третину, заборонивши текстиль абощо", – розповів співрозмовник агентства.

Також агентств пояснює, що текстильна промисловість була другою за дохідністю експортною галуззю КНДР після торгівлі вугіллям та іншими ресурсами. Близько 80% усього експортного текстилю Північна Корея продає Китаю.

Інші потенційні обмежувальні заходи проти КНДР можуть включати: відмову в обслуговуванні державних авіаліній Air Koryo, припинення поставок нафти для уряду та армії, заборону на вихід у відкрите море для північнокорейських суден, оголошення керівників КНДР персонами нон грата й замороження їх активів.

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН 5 серпня одноголосно прийняла додаткові санкції щодо КНДР.  Північна Корея засудила останні санкції ООН, заявивши, що залишає за собою право вжити у відповідь "справедливі дії".