Рада завершила розгляд поправок до нового Виборчого кодексу

11 Липня 2019, 10:56

Верховна Рада у четвер, 11 липня, завершила розгляд поправок до проекту Виборчого кодексу України за відкритими списками.

 

Представник профільного комітету ВР Олександр Черненко виступив у сесійній залі з переліком поправок, до розгляду яких мають повернутися народні депутати. Через низько явку депутатів у сесійній залі на попередніх засіданнях парламенту ці поправки були не підтримані, хоча робоча група їх підтримала.

 

Повної мобілізації у сесійній залі Верховної Ради ще немає, але народні депутати "підтягуються". Про це голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, відкриваючи ранкове засідання парламенту.

 

"У нас сьогодні повна мобілізація. Але ще повністю не відчувається. Але я переконаний, що колеги ще підходять, ще підтягуються", – сказав він.

 

Станом на 10.15 у сесійній залі перебували близько 200 народних депутатів, хоча о 10.03 під час реєстрації картками на табло висвітилося, що зареєстровано 280 народних депутатів.

 

Голова ВР Андрій Парубій наголосив, що голосування за Виборчий кодекс відбудеться об 11.00.

 

Як повідомлялося, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.