Рада розглядатиме «банківський» законопроект 13 травня

8 Травня 2020, 16:50

Голова парламенту Дмитро Разумков скликає позачергове засідання Верховної Ради на 10 ранку 13 травня, на якому заплановано розглянути «банківський» законопроект №2571-д. Про це повідомляється на сайті Ради в п’ятницю, 8 травня.

 

«Скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання на 10 годину 13 травня 2020 року, на якому розглянути такі питання:… проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності (реєстр. № 2571-д)», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 30 березня Рада в першому читанні ухвалила закон №2571-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності», який називають «банківським» та «антиколомойським».

 

Законопроект унеможливить скасування рішення Нацбанку про націоналізацію та ліквідацію банків та повернення компенсації з держбюджету попереднім власникам. 

 

Народні депутати під час підготовки законопроекту до другого читання подали понад 16 тисяч поправок. У другому читанні Рада розглядатиме «банківський» законопроект за особливою процедурою.

 

Як повідомлялося, ухвалення «банківського» законопроекту є умовою перемовин з Міжнародним валютним фондом щодо нової програми для України.