Рада проголосувала за держпідтримку постраждалих майданівців

28 Грудня 2014, 22:06

Верховна Рада України ухвалила Закон №1592 «Про внесення змін до Закону України «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей». За відповідне рішення проголосував 271 народний депутат.

Зміни передбачають заміну формулювання у статті п'ятій – «на 2014 рік» слід читати як «на відповідний рік».

У пояснювальній записці до документу зазначено, що метою таких змін є захист законних прав та інтересів постраждалих учасників масових акцій громадського протесту та членів їх сімей у частині забезпечення джерела покриття витрат на державну допомогу зазначеним особам у видатковій частині (резервному фонді) державного бюджету на відповідний рік.

Крім того, в документі передбачено закласти на 2015 рік кошти для виплати вказаної допомоги у розмірі не менше 200 млн грн.

Як відомо, 28 грудня Верховна Рада зібралася на пленарне засідання. Очікується ухвалення низки законів для економії бюджетних коштів та розгляд закону про бюджет на наступний рік.

Нагадаємо, 28 грудня в Раді вже п'ять разів оголошували перерву, пояснюючи це необхідністю переговорів ради коаліції щодо проекту бюджету.

Як повідомлялося, раніше парламент уже ухвалив низку законів.