Рада продовжила дію угоди про Міжнародну місію захисту розслідування трагедії рейсу МН17

19 Жовтня 2016, 10:57

Верховна Рада продовжила до 1 серпня 2017 року дію угоди між Україною і Нідерландами щодо Міжнародної місії захисту розслідування катастрофи літака рейсу МН-17 компанії "Малайзійські авіалінії", що сталася в липні 2014 року в Донецькій області. За відповідний законопроект (№0111) на засіданні в середу проголосували 247 народних депутатів.

Закон України "Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Королівством Нідерланди про продовження до 1 серпня 2017 року строку дії Угоди між Україною та Королівством Нідерланди про Міжнародної місії захисту розслідування від 28 липня 2014 року" буде сприяти продовженню розслідування причин авіакатастрофи літака рейсу МН-17 компанії "Малайзійські авіалінії", що сталася на території окупованої частини Донецької області 17 липня 2014 року.

Україна і Нідерланди підписали угоду про Міжнародну місію захисту розслідування авіакатастрофи 28 липня 2014 року.

Нагадаємо, 28 вересня міжнародна слідча група, до якої входять представники 5 країн – Нідердандів, Австралії, Малайзії, Бельгії та України, оприлюдила доповідь щодо катастрофи малайзійського «Боїнга» рейсу MH17. Відповідно до результатів розслідування, «Боїнг» було збито ракетою з «Бука», який доставили з Росії. Також слідчі встановили запуск був здійснений з контрольованої російськими бойовиками території.

Напередодні доповіді у Росії спростували свою ж версію катастрофи рейсу МН17, визнавши, що в районі катастрофи MH17 не спостерігалося ніяких сторонніх об'єктів, які могли стати причиною руйнування лайнера.