Рада Європи позитивно оцінила українські реформи – Клімкін

4 Жовтня 2016, 09:37

У понеділок, З жовтня, у штаб-квартирі Ради Європи у Страсбурзі відбувся День українських реформ. Про це повідомило Міністерство закордонних справ.

Як зазначається, такий захід вперше відбувся на майданчику Ради Європи і був ініційований Україною.

Презентації і обговорення відбулися у форматі чотирьох робочих груп – стратегія з прав людини; реформа пенітенціарної системи та поліції; судова реформа; та боротьба з корупцією.

Відкриваючи захід, міністр закордонних справ України Павло Клімкін зазначив: «Я дякую Раді Європи за підтримку і високу оцінку українських реформ. Попереду ще багато спільної роботи, але План дій Ради Європи для України вже став нашим спільним успіхом… Підтримка українських реформ – це ефективна інвестиція в нову європейську Україну».

Заступник генерального секретаря Ради Європи Габріелла Баттані-Драгоні позитивно відзначила досягнення України і наголосила на важливій ролі громадянського суспільства в отриманні цих результатів. Вона заявила, що організація Дня реформ і участь міністрів в ньому є підтвердженням відданості України реформам. Вона закликала українську сторону продовжувати реформи, особливо щодо боротьби з корупцією.

Нагадаємо, план дій Ради Європи щодо реформ в Україні розрахований на 2015-2017 роки.

Як уже повідомляв Павло Клімкін, Рада Європи має намір виділити Україні на проведення реформ 45 млн євро