Рада ЄС ухвалила санкції проти кількох росіян і сирійців – ЗМІ

21 Січня 2019, 12:06

Міністри закордонних справ країн-членів Європейського Союзу погодили введення санкцій щодо чотирьох росіян, п’ятьох сирійців і однієї сирійської компанії за застосування хімічної зброї. Про це повідомив  брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк у Twitter.

 

"Міністри закордонних справ країн ЄС ухвалили нові санкції за застосування хімічної зброї. Йдеться про замороження активів та заборону в’їзду для чотирьох росіян, п’ятьох сирійців та однієї сирійської компанії" – зауважив він.

 

 

 

 

За його словами, імена осіб, які потрапили у санкційний список, будуть оприлюднені пізніше у понеділок, 21 січня.

 

Нагадаємо, 21 грудня  Рада ЄС продовжила економічні санкції проти Росії до 31 липня 2019 року. Так, ці заходи спрямовані на фінансовий, енергетичний та оборонний сектори, а також на область товарів подвійного використання.

 

Як повідомлялося, 10 грудня міністри закордонних справ ЄС ввели санкції проти дев'яти осіб, яких вважають відповідальними за організацію псевдовиборів в окупованих районах Донецької та Луганської областей, а саме – схвалили заборону на отримання віз та заморозили активи. Пізніше назвали імена осіб, до яких застосували санкції.