Рада і уряд відмовилися від пакетного голосування за держбюджет-2015

18 Грудня 2014, 16:29

Депутати і міністри відмовилися від пакетного голосування за держбюджет. Про це повідомив народний депутат, заступник голови фракції "Блок Партії Порошенко" Мустафа Найєм на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook

"Завдяки наполегливому тиску нових депутатів усіх фракцій, парламент і уряд відмовилися від пакетного голосування за державний бюджет та внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів", – повідомив він.

За словами Найєма, законопроекти будуть прийняті за основу, перейдуть у відання Верховної Ради, а потім всі три документа і поправки до них будуть розглянуті окремо.

Це підтвердили прем'єр Арсеній Яценюк і спікер ВР Володимир Гройсман на засіданні Ради коаліції в четвер, зазначив Найєм.

Як відомо, раніше голова фракції БПП Юрій Луценко заявив, що на нараді керівників фракцій коаліції з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком і міністром фінансів Наталією Яресько ухвалили рішення про повернення проекту держбюджету-2015 на доопрацювання. Згодом, 13 грудня, проект відкликали з Ради.