Рада федерації РФ схвалила заборону на перекази в Україну через іноземні платіжні системи

29 Березня 2017, 13:00

Рада федерації РФ 29 березня схвалила закон, який забороняє грошові перекази в Україну через міжнародні платіжні системи. Про це повідомляє РИА Новости.

Згідно із законом, у разі введення іноземною державою заборон щодо російських платіжних систем транскордонні перекази грошей без відкриття банківського рахунку в рамках платіжних систем, у тому числі іноземних, будуть можливі з Росії в таку державу лише за умови, що оператор платіжної системи, оператори послуг платіжної інфраструктури прямо або опосередковано контролюються РФ.

Відзначається, що Банк Росії повинен розміщувати на своєму офіційному сайті дані про введення іноземними державами заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані Банком Росії. Обмеження будуть застосовуватися з дня розміщення регулятором таких відомостей.

Закон набуває чинності через 30 днів після дня його офіційного опублікування.

Нагадаємо, Держдума РФ 22 березня прийняла в третьому читанні закон, який обмежує грошові перекази з РФ в іноземні держави за допомогою іноземних платіжних систем. за словами автора законопроекту, документ спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України.

У кінці жовтня 2016 року Україна заборонила діяльність низки російських платіжних систем, в тому числі "Золотої Корони" і "Юністріму".