"Рада Держдуми прийняла звернення до президента Росії, в якому депутати закликають президента вжити заходів щодо стабілізації обстановки в Криму і використовувати всі наявні можливості для захисту населення Криму від свавілля і насильства", – повідомив Наришкін.
За його словами, також Рада Держдуми прийняла заяву від імені депутатів, в якій "міститься глибоке занепокоєння за те, яким чином розвивається суспільно-політична ситуація в Україні та занепокоєння за ескалацію політичної кризи в Україні".
"Сьогодні ми з тривогою сприйняли інформацію про спроби проникнення озброєних груп на різні об'єкти, зокрема, спробах захопити будівлю МВС Криму. Зрозуміло, що це робиться з метою дестабілізувати роботу місцевих органів влади та в цілому суспільно-політичну ситуацію в Криму", – переконував Наришкін.
Він повідомив також , що прийняв рішення створити робочу групу з депутатів Держдуми , незалежних експертів та членів Громадської палати "з моніторингу діючих законодавчих процедур і прийнятих на Україні рішень".
"Я доручив звернутися через комітет Ради Європи до Венеціанської комісії щодо про легітимності прийнятих Верховною Радою рішень. Крім того, я доручив звернутися у Міжпарламентську асамблею СНД з питання про моніторинг законності та легітимності прийнятих рішень і діючих законодавчих процедур на Україні", – заявив Наришкін.
Як повідомлялось, за останні дні з Росії до Криму перекинуто більше 6 тисяч бійців військ спеціального призначення. Підрозділи розосереджені в різних районах Криму і Севастополя.
А голова ради мінстрів АРК Сергій Аксьонов перепідпорядкував собі ГУМВС, ГУСБУ, ГУМНС, флот України, прикордонників та податкову.
Також голова ради мінстрів АРК звернувся до Владіміра Путіна для надання допомоги у відновленні спокою на території Криму.
В адміністрації Путіна запевнили, що не залишать без уваги звернення Аксьонова.
Нагадаємо, Меджліс кримсько-татарського народу не визнає новий уряд Криму, "сформований під дулом пістолета".