Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Полякова

11 Липня 2017, 19:51

Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Максима Полякова (фракція "Народний фронт"). За відповідне рішення проголосували 250 народних депутатів.

Однак парламент не підтримав подання про затримання та арешт депутата (за проголосували лише 125 та 111 нардепів відповідно).

Як відомо, ГПУ просила Верховну Раду дати згоду на зняття недоторканності, затримання і арешт нардепа від "Народного фронту" Максима Полякова, який підозрюється в отриманні хабара у розмірі 7500 доларів у справі про незаконний видобуток бурштину.

Згідно з інформацією Генеральної прокуратури України, Поляков, діючи за попередньою змовою із нардепом Бориславом Розенблатом та зі своїм помічником-консультантом Тетяною Любонько, вимагали та отримали неправомірну вигоду 15 000 доларів США від представника компанії нерезидента "Фуджейра" (ОАЕ) за лобіювання інтересів у сфері видобутку бурштину в Україні. Отримані гроші Розенблат і Поляков мали розділити порівну по 7500 доларів.

6 липня правоохоронні органи оприлюднили відео розмов та зустрічей депутата "Народного фронту" Максима Полякова, які демонструють його причетність, а також депутата БПП Борислава Розенблата, до "бурштинової мафії".