Qatar Airways повідомила про плани збільшити частоту польотів в Україну

29 Серпня 2017, 17:14

Авіакомпанія Qatar Airways планує збільшити частоту польотів до України до двох на день. Про це повідомив на прес-конференції комерційний директор Qatar Airways Ехаб Амін вівторок, 29 серпня.

«Ми дуже раді бути тут, у нас багато планів. І ми дуже оптимістичні в тому, як збільшуватимемо наші обсяги. Можливо, ми запустимо перельоти двічі на день і сподіваємося, це буде якомога швидше», – сказав він.

Нагадаємо, Qatar Airways з 28 серпня почала здійснювати щоденні вильоти з Дохи в Бориспіль

Qatar Airways – національна авіакомпанія Катару зі штаб-квартирою в столиці країни місті Доха. Станом на січень 2017 року Qatar Airways обслуговує понад 150 напрямків по всій Африці, Азії, Європі, Північній Америці, Південній Америці та Океанії зі свого центру в міжнародному аеропорту Хамад, що робить її одним із небагатьох авіаперевізників, який літає на всі п'ять населених континентів планети.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» – державне підприємство, що забезпечує 55% авіаперевезень в Україні. Аеропорт є базовим для найбільшого національного перевізника – авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України».