Пивоварський назвав дві головні причини своєї відставки

11 Грудня 2015, 22:42

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський серед головних причин своєї відставки назвав нереформовану бюрократичну систему і низькі зарплати у членів своєї команди. Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів.

"Я прийшов з бізнесу, займав досить цікаві позиції, досить непогано заробляв, тобто для мене питання було тут не в грошах. Але для більшості членів моєї команди, для волонтерів питання було грошовим, тому що люди повірили мені, прийшли, лишили свою роботу , прийшли в міністерство для того, щоб змінювати країну, але вони не можуть за неринкову зарплату працювати", – сказав Пивоварський.

Він також зазначив, що є сукупність проблем, і одна з них – це нереформована бюрократична система України

"Не можна займатися реформою якоїсь однієї державної установи і не чіпати взагалі всю систему в цілому", – вважає Пивоварський.

Відповідаючи на питання про те, чи є подібні настрої у інших міністрів, які прийшли з бізнесу, Пивоварським сказав:

"Мені складно сказати про їх настрої, але проблема одна і та ж практично у всіх".

За його словами, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк впродовж певного часу був у курсі, що у міністра інфраструктури є намір піти у відставку.

"Навіть сьогодні ми проговорювали це питання, але я пояснив, що прийняв рішення. Це не тільки моє рішення, це також вирішення моєї сім'ї. Рішення мною прийнято, і я сподіваюся, що депутатський корпус проголосує за мою відставку найближчим часом", – підсумував Пивоварський.

Як повідомлялося, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський вирішив піти з посади. Його перший заступник Володимир Шульмейстер теж написав заяву про відставку слідом за рішенням міністра. Крім того, заступник глави МІУ Володимир Омелян також повідомив, що напише заяву про звільнення одразу після того, як буде призначений новий глава відомства.