Пишемо курсову в умовах перерв постачання електроенергії та інтернету: три хороші підказки

25 Січня 2023, 17:31

В умовах війни, коли є серйозні перебої з інтернет-зв’язком та забезпеченням електричною енергією можна написати хорошу, грамотну та цікаву курсову роботу, яка буде захищена із відмінними показниками. Для цього достатньо виконати хоча б кілька наших порад.

Якщо енергії немає, як і часу та сил: рятівне коло щодо курсової

Компанія “Курсовичок” допоможе написати та здати курсову роботу вчасно навіть в умовах суттєвих обмежень у постачанні електричної енергії та інтернету. Наші фахівці допоможуть вийти із найскладніших життєвих ситуацій. Ви можете звернутися до експертів компанії практично з будь-якої тематики для написання курсової роботи. І це можна зробити на будь-якому етапі її готовності. Всі експерти компанії володіють необхідними знаннями та допоможуть скласти, відредагувати, підготувати до здачі курсову роботу на замовлення за будь-яких умов та кризових явищ в енергетичній галузі.

Інтернет – не володар життя: працюємо із довідниками та паперовими джерелами

Якщо у вас є сили і досвід та впевненість, спробуйте написати роботу самостійно. Для цього варто розуміти, що перерви в електропостачанні та забезпеченні зв’язком можуть змусити працювати за дуже інтенсивним, іноді виснажливим фізично та морально, графіком.

Але починати працювати варто одразу і не сподіватися на диво. Перші помічники це ті, які є під рукою:

 • профільні підручники;
 • довідники;
 • наукова друкована література.

Поки триває відключення можна прочитати зібрану літературу, визначитись із напрямком подальших досліджень.

Найпростіший варіант – зробити це в університетській бібліотеці чи науковій універсальній. Зазвичай навчальний заклад має можливість забезпечити альтернативним енергетичним джерелом свої навчальні класи, інфраструктуру. Тому студенту не треба шукати генератор у гуртожитку чи чекати підключення на знімній квартирі.

Крім того, звичайна наукова бібліотека має великий бібліографічний апарат, який є під рукою для цього. Достатньо зручно працювати тут з картотекою статей або каталогом наукових книжкових видань. Цього достатньо для того, щоб отримати базовий список використаних джерел. Більшість викладачів насправді вважають прийнятними для оцінювання лише курсові роботи, які спираються саме на друковані джерела. Ці викладачі вважають, що тільки робота із посиланнями на перевірені редакційною колегією та верифіковані в науковому світі, роботи, варті уваги. Саме тому, не дивлячись на дещо сповільнені темпи підготовки, робота з паперовими джерелами має одразу дві переваги – написання якісної роботи та ефективне витрачання часу на підготовку.

Радіус 300-500 метрів: шукайте альтернативу постачання зв’язку та енергії

Ще одна важлива підказка – пишіть роботу недалеко від кількох альтернативних джерел електричної енергії та інтернет-зв’язку. Дуже добре, якщо поруч із вами знаходиться заклад, що надає безкоштовний або за помірну плату доступ до інтернету та електричної енергії. Це може бути не лише “Пункт Незламності”, але й інші території:

 • бібліотека;
 • орган влади;
 • будинок культури;
 • супермаркет чи торговельний центр;
 • кав’ярня.

Тобто будь-який комерційний чи громадський об’єкт, який позиціонує собі як такий, що допомагає в енергетичній незалежності користувачів. Бажано завчасно дізнатися про наявність таких альтернативних постачальників зв’язку та електричної енергії мінімум у радіусі 200-300 або хоча б 500-700 метрів. Тоді переміщення у цей простір матиме практичний сенс: скласти ноутбук, взяти з собою на смартфон дуже просто, як і розгорнути роботу в цьому закладі.

Ритм підготовки: треба працювати більше та інтенсивніше

І ще одна важливий порада – якщо немає стабільності в електричному забезпеченні та є перерви у постачанні інтернет-зв’язку, варто планувати та виконувати курсову роботу завчасно, постійно працюючи над нею як тільки з’являється можливість. Це важливо, оскільки за кілька останніх днів до здачі неможливо буде внаслідок неритмічного постачання енергії дописати роботу, роздрукувати її, вичитати та надати для здачі. Тому над курсовою роботою в теперішній час треба працювати ледь не вдвічі інтенсивніше.

Ще кілька порад із практики підготовки курсових під час обмеження енергії

Крім згаданих порад є ще кілька практичних лайфхаків. Якщо у вас вдома чи на квартирі чи у гуртожитку є можливість розташувати системи безперебійного живлення — це найкращий варіант електрозабезпечення. Крім того, краще мати кілька можливостей під’єднання до інтернету:

 • провідний інтернет чи “стаціонарний”;
 • інтернет з мобільного телефону;
 • інтернет із загальнодоступного бездротового зв’язку.

Якщо таке забезпечення є, можна взагалі не турбуватися про обмеження, які застосовуються в енергетиці як аварійні.

Автор:
Тиждень
Позначки: