Пилипишин запропонував Левченку перерахувати голоси

Акценти
3 Листопада 2012, 01:15

"Давайте припинимо цей цирк. Давайте сядемо, порахуємо, і припинимо цей страшний захід… Я прийму будь-яке рішення і оскаржувати його не буду", – зявив Пилипишин.

Він також запрпоонував Юрію Левченку спробувати за 5 років реалізувати хоча б його однорічну программу.

"Я за всю кампанію не сказав жодного поганого слова про опонента, але ми викладемо на youtube певну інформацію про вашого кандидата. А також я хочу спитати, чому з вашої чесної трансляції в інтернеті зникли файли, де Левченко хапає протокол і передає чоловіку, що стоїть за ним", – заявив Пилипишин.

Після цього Пилипишин поїхав в окружком 223 округу і озвучив аналогічну пропозицію Юрію Левченку. Але його зустріли гаслами "Ганьба!".

В окружкомі більше години триває конфлікт, чи виконувати рішення суду про перерахунок голосів на 10 дільницях, яке принесла представниця Пилипишина, оскільки з словами Романа Зварича, там немає частини супровідних документів.

Як повідомлялося раніше, ЦВК зняла з посади голову 223-го окружкому, де за перемогу бореться самовисуванець Віктор Пилипишин і свободівець Юрій Левченко.

 Згідно з поточними даними ЦВК, станом на 00:36 3 листопада опрацьовано 84.15% протоколів мажоритарного округу №223. Поки що лідирує Віктор Пилипишин, у якого – 27.79% голосів, в той час у Юрія Левченка – 27.50%.

97