Пилипишин в останній момент подав документи на реєстрацію кандидатом у депутати в 223-му окрузі

15 Листопада 2013, 09:25

"Я працюю останні двадцять років у районі. І мені нічого змінювати ні в своєму житті, ні діяльності міняти не треба. А піна, на те вона й піна. Вона спаде. І здоровий глузд і справа переможуть популізм, демагогію і хамство", – заявив Пилипишин.

Водночас, член ВО "Свобода" Олександр Аронець у своєму Facebook написав: "Віктор Пилипишин подав на реєстрацію документи до ЦВК. За кілька годин до нього два клона Левченка, один з яких працює керівником аналітичної служби ГО "ВО Свобода". До цього пройшло соцдослідження, проведене невідомою конторою, яке начебто показало, що Пилипишин має високий рейтинг".

Як повідомлялось, раніше Пилипишин заявляв, що братиме участь у повторних виборах депутатів Верховної Ради у мажоритарному окрузі № 223 (Київ) тільки за наявності позитивного рішення суду щодо законності його дій на посаді голови райадміністрації.

Нагадаємо, у квітні 2011 року Пилипишину пред’явили обвинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу. Йому обрали міру запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд

2012 року Пилипишин балотувався у Верховну Раду у скандальному 223-му київському окрузі. Переможця там не визначили, Центрвиборчком призначив проведення повторних виборів.