Путіну для зустрічі з Порошенком заважає незроблене «домашнє завдання»

7 Вересня 2016, 13:15

Прес-секретар президента Росії Владіміра Путіна Дмітрій Пєсков заявив, що для зустрічі із президентом України Петром Порошенком необхідно зробити «домашню роботу».

«Президент вже говорив, що в інтересах забезпечення реалізації мінських угод, якщо це буде необхідно для реалізації, він буде готовий і на такий контакт. Але знову ж таки, для цього повинні дозріти необхідні умови і необхідно для цього зробити домашню роботу», – сказав Пєсков журналістам.

Нагадаємо, президент РФ Владімір Путін заявив, що не бачить сенсу в нормандських переговорах після подій у Криму. Напередодні на саміту "Великої двадцятки" (G20) "на полях" Путін провів двосторонні зустрічі з лідерами Франції та Німеччини.

Згодом президент Франції анонсував саміт "нормандської четвірки" у найближчі тижні. Після чого Путін заявив, що Росія і надалі підтримуватиме "нормандський формат", водночас він не сказав, чи братиме  участь у планованій найближчими тижнями зустрічі.

Заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв припустив, що зустріч у "нормандському форматі" пройде в Берліні.