Путін звинуватив США у втручанні в російські вибори в 2012 році

16 Червня 2017, 08:01

Президент Росії Владімір Путін заявив, що Сполучені Штати Америки завжди втручалися в російські вибори, але особливо агресивно – в 2012 році. Про це він сказав в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну в черговій частині його фільму "Інтерв'ю з Путіним", передає "РИА Новости".

"І в 2000, і в 2012 році – завжди було (США втручалися у вибори в РФ, – ред.). Але в 2012 особливо агресивно. Я в деталі не буду вдаватися", – відповів Путін на запитання Стоуна, чи втручалися США в російські вибори 2012 року.

За його словами, втручання відбувалося в тому числі й через американських дипломатів.

"Американські партнери знають про це. Нам важко було собі навіть уявити, щоб дипломатичні працівники агресивно включилися у виборчу кампанію всередині Росії. Ну і збирали у себе опозиційні сили, і фінансували, ходили на всілякі опозиційні мітинги. Дипломатична служба повинна займатися іншим, дипломатична служба повинна налагоджувати міждержавні відносини", – сказав Путін.

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

96