Путін зізнався, що наказав збити пасажирський літак в день відкриття Олімпійських ігор у 2014 році

12 Березня 2018, 12:03

Президент Росії Владімір Путін заявив, що у 2014 році він віддав наказ збити літак в день відкриття Олімпійських ігор в Сочі, на борту якого, за наявною тоді інформацією, була бомба. Про це президент Російської Федерації розповів у інтерв'ю журналісту Андрію Кондрашову у пропагандистському фільмі.

 

Так, Путін розповів про телефонний дзвінок від співробітників служби безпеки про захоплення літака, який летів з Харкова до Стамбула. Зловмисники вимагали посадки в Сочі.

 

 

"Мені доповіли: літак, який летить з України у Стамбул, захопили, викрадачі вимагають посадки в Сочі", – зазначив Путін.

 

 

Президент Росії розповів, що він звернувся щодо поради до співробітників служби безпеки, які йому повідомили, що план дій з надзвичайних ситуацій вимагає, щоб літак був збитий. "Я сказав їм: дійте згідно з планом", – каже глава РФ.

 

 

Йдеться про літак Boeing 737-800 турецької авіакомпанії Pegasus Airlines. Тоді пілоти повідомили, що в одного з пасажирів була бомба. Незабаром з'ясувалося, що інформація була неправдивою: пасажир, який погрожував вибухом, був п'яний.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що У Сирії розбився російський військово-транспортний літак Ан-26, унаслідок чого загинули 26 пасажирів та шість членів екіпажу
 

Позначки: