Путін запевняє, що вмовляв Порошенка не відновлювати бойових дій на Донбасі

16 Квітня 2015, 14:12

Президент Росії Владімір Путін розповів, як умовляв президента України Петра Порошенка мирно врегулювати ситуацію на Донбасі. Про це він заявив на прес-конференції сьогодні, 16 квітня.

«Довго умовляв не відновлювати бойових дій. Спочатку Турчинов відновлював. Потім обрали Порошенка, у нього був шанс вирішити питання миром. Ми умовляли його, була розмова в «нормандському» форматі. Відновлення боїв – трагедія і колосальна помилка. Вихід тільки один – виконання домовленостей, укладених в Мінську. Ми не будемо нав'язувати той чи інший спосіб поведінки, але ми маємо право висловити свою думку», –  заявив Путін.

Також він додав, що в мінську обговорювалися поточні проблеми Донбасу, звинувачуючи при цьому українську владу у фінансовій блокаді окупованих територій. «Своєю рукою відрізають від себе Донбас. Ось про що ми говорили», – зауважив президент РФ.

«Я вважаю, що нинішнє керівництво України робить багато помилок, і результати будуть негативними, але це вибір президента й уряду», – заявив Путін.

Як повідомлялося, Путін під час прес-конференції запевнив росіян, що економіка РФ може відновитися менше, ніж за два роки.