Путін вже запевняє, що у нього немає розбіжностей з Медведєвим

23 Березня 2011, 07:32

«Що стосується єдності або неєдності поглядів російського керівництва на події в Лівії – у нас президент Росії керує зовнішньою політикою, і там не може бути роздвоєнь», – сказав прем`єр.

Водночас, він запевнив, що він з Медведєвим дуже близькі люди, і розуміють один одного – президент повинен формулювати позицію країни у відповідних висловах.

«Що стосується суті проблеми, то я думаю, ми зараз повинні думати не про це. Ми всі повинні думати про жертви, кількість яких примножується і в результаті громадянської війни, яка фактично йде в Лівії, і в результаті завдання ракетних і бомбових ударів по території цієї країни. Ми всі повинні думати саме про це перш за все. Але звичайно, про це, в першу чергу, повинні думати ті, хто причетний до цієї трагедії. Думати про це і молитися», – сказав прем`єр.

Нагадаємо, напередодні президент РФ Дмитро Медведєв розкритикував заяву прем'єр-міністра Володимира Путіна, який порівняв операцію в Лівії з "хрестовими походами". Глава російської держави закликав до акуратності в оцінках.