Путін скликає екстрене засідання Радбезу ООН

14 Квітня 2018, 12:53

Президент Росії Владімір Путін звинуватив США у посиленні гуманітарної катастрофи в Сирії і заявив, що РФ скликає екстрене засідання Радбезу ООН "для обговорення агресивних дій США та їх союзників".Про це повідомляє прес-служба Кремля. 

 

"Росія найсерйознішим чином засуджує напад на Сирію, де російські військовослужбовці допомагають законному уряду у боротьбі з тероризмом… Своїми діями США ще більше посилюють гуманітарну катастрофу в Сирії, несуть страждання мирному населенню, потурають терористам", – наголосив президент Росії.

 

За словами Путіна, удар по Сирії це акт агресії проти суверенної держави, який було здійснено без санкції РБ ООН, у порушення статуту ООН, норм і принципів міжнародного права.

 

"Історія розставить все по своїх місцях, і вона вже поклала на Вашингтон важку відповідальність за криваву розправу з Югославією, Іраком, Лівією", – підкреслив він.

 

Як повідомлялося, США спільно з Великою Британією і Францією почали операцію проти Сирії.

 

Згодом, в МЗС Росії прокоментували удари США, Великобританії і Франції по Сирії.

 

За словами посла Росії в США Анатолія Антонова, такі дії є реалізацією заздалегідь розробленого сценарію, а образа президента Росії – неприйнятна і неприпустима.