Путін розказав про сценарій анексії Криму

8 Березня 2015, 21:43

Президент Росії Володимир Путін розповів подробиці підготовки анексії Криму. Про це йдеться в анонсі фільму телеканалу "Росія-1" "Крим. Шлях на Батьківщину".

Путін зазначив, що підготовка анексії почалася під час втечі екс-президента України Віктора Януковича в лютому 2014 року.

"Я запросив в Кремль керівників наших спеціальних служб, Міністерства оборони, поставив перед ними завдання врятувати життя президента України (Януковича – ред.), його просто знищили б", – сказав Путін.

"Там були поставлені великокаліберні кулемети, щоб довго не балакати. Ми приготувалися виймати його прямо з Донецька по суші, моря та з повітря. Це була ніч з 22 на 23 (лютого, – ред.), ми закінчили близько семи годин ранку. І, прощаючись, я колегам сказав: ми змушені почати роботу щодо повернення Криму до складу Росії", – додав Путін.

 

Як повідомлялося, Євросоюз ніколи не визнає анексію Криму, оскільки в цій ситуації Росія порушила норми міжнародного права і безпеки. Про це заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики Федеріка Могеріні.