Путін приїхав голосувати в кортежі лімузинів

4 Березня 2012, 11:15

Кандидат від "Єдиної Росії" голосував на дільниці в будівлі Російської академії наук, куди приїхав в кортежі лімузинів разом зі своєю дружиною Людмилою.

"По дорозі до урни кандидат в президенти упустив бюлетень. Хвилюється, напевно", – рапортує Twitter "За чесні вибори".

Як передають державні російські ЗМІ, у зв'язку з приїздом Путіна заходи безпеки не посилювалися і доступ на дільницю для охочих проголосувати не обмежувався.

Сам Путін повідомив російським журналістам, що сьогодні "виспався, позаймався спортом, потім приїхав сюди" і додав, що зі своїм штабом поки не зв'язувався.

Зазначимо, що всі 5 кандидатів у президенти РФ вже проголосували. Як повідомлялося, самовисуванець-мільярдер Міхаіл Прохоров для цього рано вранці злітав із Москви у Красноярський край, подолавши 4 тис км.

У свою чергу Владімір Жиріновскій залишився незадоволеним кабінами для голосування, які він назвав "загоном, профанацією". Також проголосували Сєргєй Міронов та Геннадій Зюганов.

Чинний глава РФ Дмітрій Мєдвєдєв також вже проголосував на виборах президента. При цьому з ним трапився конфуз. Він не зміг з першого разу засунути бюлетень в електронний апарат.

Офіційні дані щодо явки виборців по всіх дільницях є тільки станом на 10:00 за московським часом. Як повідомив Центрвиборчком, всього по країні до зазначеного часу бюлетені отримали 15,3% виборців. ЦВК при цьому скорегував раніше поширену цифру 12,2%. У Центрвиборчкомі відзначають, що виборці зараз активніші, ніж під час попередніх виборчих кампаній.

Тим часом надходять повідомлення про порушення при голосуванні. Зокрема, як повідомляє Газета.Ru, лише у центрі Москви на Болотній площі знаходиться близько 100 автобусів із молодими людьми з різних регіонів, яких розвозять по виборчих дільницях голосувати по відкріпних талонах. Дані про порушення надходять і з регіонів Росії.

Вперше президент Росії обирається на термін у шість років, а не чотири, як було раніше.