Пукач у суді ігнорує питання прокурорів

6 Жовтня 2011, 15:55

«Державне обвинувачення формулює свої звинувачення, а Пукач завзято розповідає про те, що він вважає за потрібне, і здебільшого ігнорує сформульовані до нього питання», – розповіла Теличенко.

За її словами, у зв'язку з таким ходом подій головуючий у процесі кілька разів був змушений звернути увагу підсудного на те, щоб він відповідав на поставлене запитання, а не повторював якісь фрази, які звучать з його вуст вже тривалий час в ході судового засідання.

Зокрема, «про те, що не планував вбивство, про державний переворот і тому подібне», оскільки ці слова, як зазначила Теличенко, фактично у сукупності не становлять жодної логічної історії про мотиви вбивства.

«Тим не менше, Пукач поводиться саме так, як і поводився раніше», – зазначила адвокат.

Нагадаємо, що Пукач тривалий час знаходився в розшуку, і в липні 2009 року був затриманий у Житомирській області спільними зусиллями Генпрокуратури і СБУ. З 23 липня за рішенням суду Пукач перебуває під вартою.

31 січня Печерський районний суд міста Києва визнав правомірним скасування слідчим Генпрокуратури звинувачення Пукачу в частині скоєння ним вбивства журналіста Гонгадзе на замовлення.

Раніше під час допиту в суді Пукач підтвердив свої покази щодо замовників вбивства Гонгадзе, тобто назвав прізвища Кучми, Кравченка, Литвина, Джиги.