«Хитрість полягає в тому, що сам він (Черновецький — ред.) підписував мало документів — все-таки він юрист, свого часу працював слідчим», — повідомив генпрокурор.
У той же час він відзначив, що питання до Черновецького «є і будуть», а Генпрокуратура продовжить розслідування.
«Ми хочемо розібратися в тому, в якій мірі він був ідеологом беззаконня, яке коїлося в мерії. І якщо це був не він, то хто тоді? Чи було це наслідком ситуації, пущеної самопливом, коли кожен крав, де і скільки міг, або ж це все-таки чітко продумана діяльність організованої групи, яка вирішила збагатитися за рахунок власності громади Києва, використовуючи своє посадове становище», — сказав Пшонка.
За словами Генпрокурора, Черновецького вже допитали за низкою кримінальних справ і його чекають ще допити і очні ставки.
«Доводити причетність колишнього мера складно, і нам дуже потрібні деякі особи, які перебувають сьогодні в розшуку, які могли б значною мірою прояснити ситуацію», — сказав Пшонка, підтвердивши, що в цьому списку є і В'ячеслав Супруненко.
Як відомо, за період мерства Леоніда Черновецького з власності громади Києва було незаконно виведено кілька тисяч гектарів землі та кілька стратегічних підприємств, таких як «Київміськбуд», «Київгаз» та «Київмлин». За інформацією ЗМІ, до відчудження майна був причетний зять Черновецького В'ячеслав Супруненко. 25 травня при спробі розрахуватися кредитною карткою поліцією Італії був затриманий Супруненко, якого оголошено у міжнародний розшук. Однак Українське бюро Інтерполу не підтвердило цю інформацію.