«Окрім зухвалого побиття учасників мирного пікету біля Одеської облдержадміністрації, який проводили члени ВО "Свобода" 2 вересня 2007 року і серед яких були літні люди, жінки та студенти, Марков причетний і до організації вбивства в Одесі 17 квітня 2009 року лідера молодіжної патріотичної організації "CiЧ" Максима Чайки», – заявив депутат.
Він додав, що у 2009 році СБУ здійснювала перевірку «на предмет координації діяльності Маркова іноземними організаціями антиукраїнського спрямування». «Однак належної реакції тоді не було. Спираючись на зв'язки в правоохоронних органах та владних посадових кабінетах, Марков зумів уникнути відповідальності», – заявив свободівець.
Також свободівець вимагає заборонити очолювану Марковим політичну партію "Родина" як сепаратистську і антидержавну, а також «підконтрольні йому ЗМІ, зокрема телеканал АТВ та сайт "Таймер"», діяльність яких, на переконання свободівців, «спрямована на руйнацію української державності, створення громадянської напруги в суспільстві та розпалювання міжнаціональної ворожнечі».
Окрім того, народний депутат твимагає перевірити причетність Маркова до економічних злочинів. «Зокрема рейдерських захоплень підприємств-учасників ринку збирання, вивезення та утилізації сміття, порушення податкового та антимонопольного законодавства на користь ТОВ "Союз", що належить Маркову», – йдеться у повідомленні.
Як відомо, позбавленого мандата народного депутата Ігоря Маркова було затримано 22 жовтня під час допиту у Одеському обласному управлінні внутрішніх справ, де йому вручили повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 ККУ – хуліганство. Йому інкримінують організацію і побиття учасників пікету біля Одеської обласної адміністрації проти встановлення у місті пам'ятника Єкатерині ІІ в 2007 році.
Уніч проти 23 жовтня Маркова доправили до Києва. Печерський райсуд Києва обрав для Ігоря Маркова запобіжний захід у вигляді арешту до 20 грудня.
Марков заявив, що не відчуває себе винним, та оголосив голодування.