Пшонка запевнив єврокомісара, що ГПУ не перевищує своїх повноважень

13 Грудня 2011, 11:21

У ході зустрічі було обговорено питання реформування в Україні кримінальної юстиції, проекту нового Кримінально-процесуального кодексу, а також стан додержання законності під час проведення розслідування та підтримання державного обвинувачення у кримінальних справах, що становлять особливий громадський інтерес.

Генеральний прокурор запевнив гостя, що прокуратура діє у повній відповідності до чинного законодавства України і чітко у межах своїх повноважень, зазначає прес-служба.

«Зустріч, що відбулася у теплій та невимушеній атмосфері, засвідчила готовність сторін до ведення відвертого діалогу», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що Фюле попросив Пшонку посприяти в отриманні дозволу на зустріч з Юлією Тимошенко у СІЗО.

«За дорученням Генерального прокурора слідчий у справі звернувся з клопотанням до Державної пенітенціарної служби і після оформлення необхідних документів такий дозвіл адміністрацією СІЗО був наданий», – сказанов повідомленні.

Після відвідування СІЗО Фюле не став коментувати зустріч із Тимошенко.

Як відомо, 12-13 грудня в Україні з робочим візитом перебуває Комісар ЄС з питань розширення і європейської політики сусідства Штефан Фюле. 12 грудня він зустрівся із президентом Віктором Януковичем.