Пшонка пообіцяв припинити “маски-шоу”

30 Травня 2012, 16:14

На прес-конференції в середу Пшонка повідомив, що в Україні до 80% кримінальних справ в економічній сфері порушуються тільки за фактом, без суб'єктів вчинення злочинів.

"Фактові справи стали бідою слідчих підрозділів. Цього не повинно бути і цього не буде. За це будуть особисто відповідати міністр внутрішніх справ, буде відповідати голова СБУ, голова Податкової служби, керівник митниці", – сказав Пшонка.

Він повідомив, що з 1 червня має намір підписати розпорядження, згідно з яким фактові справи економічного напряму без суб'єкта вчинення злочину будуть порушуватися лише за згодою обласних прокуратур.

Пшонка повідомив, що наступного тижня в структурі Генеральної прокуратури України почне роботу служба захисту підприємництва, господарської діяльності.

Він також поінформував, що надалі не має наміру допускати проведення так званих "маски-шоу" з використанням спецзасобів. За словами Пшонки, для таких перевірок існують інші слідчі дії.

Нагадаємо, у лютому спеціальним підрозділам податкової міліції України заборонили використовувати захисні маски під час операцій.