«Я все життя присвятив роботі в органах прокуратури, вже понад 30 років, і ніколи про це не пошкодував. Інша діяльність, зокрема і політична, мене не цікавить … Але знаєте, як кажуть: «Ніколи не говори" ніколи», – пояснив генпрокурор.
Водночас він заперечив свій вплив на вибір і допомогу синові Артему в його політичній діяльності та передвиборчій боротьбі.
«Це його шлях і його вибір. Я шанобливо до цього ставлюся. Він давно самостійна молода людина з досвідом роботи у правоохоронних органах, з досвідом парламентської діяльності, і він сам приймав рішення балотуватися по мажоритарному округу. В якійсь конкретній моєї допомоги він вже не потребує … І взагалі, по життю ми швидше друзі, ніж наставник і учень. Якщо пройде – добре, немає – значить зробить висновки, можливо, займеться чимось іншим», – запевнив Пшонка.
Як повідомлялось, у липні кандидат від опозиції по 132-му виборчому округу у місті Первомайськ (Миколаївська обл.) Аркадій Корнацький заявляв про тиск з боку правоохоронних органів та можливість арешту керівників ТОВ «Агрофірма Корнацьких», засновником якої є він сам.
За словами Корнацького, з того моменту, як він оголосив про намір балотуватися до парламенту по мажоритарному округу на Миколаївщині, прокуратура, правоохоронці, управління по боротьбі з економічною злочинністю та контролюючі структури почали активно збирати будь-яку інформацію про діяльність агрофірми з метою знайти компромат та не допустити його участі у виборах.
«Вказівки йдуть з Києва, з адміністрації президента та з Генпрокуратури. Звідки дали вказівку не тільки знищити політичного опонента, а ще й захопити власність, яка їм так сподобалась», – сказав він.
Корнацький також розповів, що володіє інформацію про те, що землі агропідприємства свого часу дуже сподобались сім’ї генпрокурора Пшонки.
Читайте також: «20 років на варті свобод людини та громадянина»