Присвячені Дню Соборності України акції вже запланували у 46 містах за кордоном. Приєднуйтеся

20 Січня 2023, 17:50

22 січня, в День Соборності України, у 25 державах світу відбудуться акції на підтримку боротьби українського народу проти Росії. Акції охоплюватимуть різні континенти: Австралію, Америку, Азію. З повним переліком міст, де вже заплановано заходи, можна ознайомитися за посиланням.

Організатором виступає Армія українських громад (Communities Army Of Ukraine), яка вже проводила різноманітні заходи на підтримку України в світі. Метою акцій 22 січня називають донесення цілому світу розуміння, що сьогодні Україна соборна з усім світом.

Читайте також: Визрівання соборності

«Сьогодні, як ніколи, важливо зупинити сучасну російську федерацію, яка розуміє виключно мову сили. Цього можна досягти лише шляхом перемоги української армії на полі бою, тому нам терміново потрібна сучасна західна зброя та посилення економічних санкцій», – йдеться у заяві організаторів.

Вони закликають долучатися до заходів громади в тих містах, які ще не оголосили проведення. Для цього необхідно заповнити форму. Заходи об’єднано під гештеґом #UkraineUnitedWithTheWorld – його пропонують використовувати для популяризації кампанії.

Автор:
Тиждень