Припинення поставок дизпального великим нафтотрейдером не вплине на ціни на бензин – Герус

26 Липня 2019, 11:22

Заява компанії Wexler, яка є одним з найбільших постачальників дизельного пального на ринку, про припинення поставок пального через запроваджені Україною мита на російський трубопровідний дизель, не вплине на рівень цін на енергоресурси.

 

Про це повідомив представник президента у Кабінеті міністрів України Андрій Герус.

 

«Ніякого дефіциту не буде, цінової нестабільності не буде, незалежно від нових фейсбук-повідомлень компанії Wexler. Чим довше бенефіціари трубопровідних поставок будуть уникати сплату податку в український бюджет, тим більшу частку ринку вони втратять, бо відповідний ресурс буде заміщений іншими поставками», — заявив Герус.

 

Зокрема, українські мережі АЗС та деякі великі споживачі пального підготувались до можливого зриву поставом дизелю з Росії та закупили пальне на міжнародних ринках. Наразі, танкери з пальним вже прямують до українських портів.

 

«У понеділок о 10 ранку в Міністерстві інфраструктури буде нарада, щоб ми мали скоординовану та ефективно працюючу логістику портів та залізниці, щоб не виникало вузьких місць. Саме імпорт із альтернативних джерел буде заміщати ці трубопровідні поставки», — зауважив представник президента у Кабміні.

 

Зазначимо, що компанія Wexler — один з найбільших постачальників дизельного пального на український ринок. Компанія спеціалізується на поставках через трубопроводи з Росії.

 

Нагадаємо, що Wexler Group повідомила клієнтам та партнерам про припинення з 1 серпня поставок дизельного палива походженням із РФ трубопровідним транспортом через встановлення в Україні спецмита.