Прикордонники випробували новий модернізований швидкісний катер

19 Серпня 2016, 22:11

Прикордонники провели випробування нового модернізованого швидкісного патрульного катера типу УМС-1000, який призначений для несення служби на морі, річках і озерах. Про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України.

Зазначається, що плавзасіб дещо відрізняється від катерів цього ж проекту, побудованих для морської охорони Держприкордонслужби протягом 2011-2014 років, і є їхньою новою модифікацією.

Зокрема, катер, на відміну від раніше придбаних плавзасобів, має інші обводи корпусу, більшу довжину (загалом 12 метрів). Для швидкості катера застосовано 2 сучасних водометних пристрої, що дозволяє розширити район застосування катера на ділянках з меншими глибинами. 

 

В якості головних двигунів використано більш потужні суднові дизелі, що дозволяє досягти швидкості до 38 вузлів. Також катер устатковано сучасним навігаційним обладнанням та засобами зв’язку. 

Морехідні якості катера забезпечують його рух без обмежень при штормі до трьох балів, автономність по запасах питної води та провізії – до двох діб.