Прикордонники посилили заходи безпеки у зоні АТО через загострення ситуації в ОРДіЛО

23 Листопада 2017, 09:53

Державна прикордонна служба України посилила заходи безпеки у зоні АТО через загострення внутрішньої ситуації в ОРДіЛО. Про це повідомила прес-служба ДПСУ.

"У зв’язку з загостренням внутрішньої ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей, як наслідок не виключається можливість ескалації конфлікту чи будь-яких провокативних дій з боку російських найманців", – йдеться  у повідомленні.

В усіх контрольних пунктах в`їзду-виїзду було збільшено кількість прикордонних нарядів, активно використовуються технічні засоби контролю, до перевірок залучаються службові собаки.

Особливу увагу прикордонні наряди приділяють контрольним та режимним заходам.

"Крім того, в готовності перебувають всі прикордонні підрозділи в районі проведення АТО, ведеться спостереження та моніторинг ситуації об’єктів, які перебувають у сфері діяльності відомства. Уточнено взаємодію зі штабом АТО і підрозділами ЗСУ та усіма силовими структурами", – наголосили у ДПСУ.

Як повідомлялось, окремі підрозділи Збройних Сил України на Луганському напрямку покращили тактичне положення з метою поліпшення умов спостереження за противником і ведення оборонного вогню у відповідь на провокативні обстріли російсько-окупаційних військ.