Прикордонники посилили охорону східної ділянки кордону через вибухи на складі боєприпасів у Балаклії

23 Березня 2017, 08:57

У четвер, 23 березня, Державна прикордонна служба України посилила охорону східної ділянки кордону у зв’язку з пожежею, що виникла вночі на території складів з боєприпасами у Балаклеї Харківської області. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

Зокрема, силами підрозділів Регіонального управління та резервів відомства збільшено щільність прикордонних нарядів поза пунктами пропуску, посилено заходи безпеки у пунктах пропуску, уточнено взаємодію із ЗС України, Службою безпеки, ДСНС, Національною поліцією та Національною гвардією.

Прикордонники зазначили, що обстановка на ділянках кордону в межах Чернігівської, Харківської, Сумської та Луганської областей контрольована. Усі пункти пропуску працюють в штатному режимі. 

Як повідомлялося, вночі 23 березня у місті Балаклія Харківської області, де розташовані склади зі зброєю, розпочалася пожежа, що спричинила детонацію боєприпасів. Військова прокуратура встановила, що могла статися диверсія. Місцевим жителям вдалося зафіксувати моменти вибухів, також на відео можна почути звуки сирен оперативних служб.