Прикордонники не змогли оглянути вміст 18-го російського “гумконвою”

7 Березня 2015, 11:13

Українські прикордонники заявляють про безконтрольне вторгнення вісімнадцятого «гумконвою» з Росії на територію України. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

«7 березня російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового (вісімнадцятого), так званого «гуманітарного конвою», – йдеться в повідомленні.

За даними прикордонників, колона «гумконвою» з 23 автомобілів проїхала через пункт пропуску «Матвєєв Курган» (РФ) на в’їзд в Україну з 05.40 до 06.00 ранку. Вантажівки перевозили продукти харчування.

«Оскільки переміщення «гумконвою» відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та національного законодавства і погоджених з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста модальностей, контроль українською міжвідомчою групою здійснювався лише шляхом візуального спостереження без виконання контрольних функцій», – наголосили в Держприкордонслужбі.

Як повідомлялося, зранку 7 березня "путінські камази" знову вторглися в Донецьк, 20 автомобілів привезли понад 200 тонн "гумдопомоги".

Нагадаємо, 4 березня на Донбас «путінські камази» всімнадцяте привезли «негуманітарний» вантаж, прикордонники знову його не оглянули.

Зазначимо, українські прикордонники жодного разу повноцінно не оглянули «путінські камази».