ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ НА ОНОВЛЕНИЙ СЕДАН LEXUS GS

9 Березня 2016, 10:01

З 1 березня 2016 року в Україні відкритий прийом замовлень на оновлений седан класу «люкс» Lexus GS. Модель доступна для замовлення в модифікації GS 200t з новим турбованим 2,0-літровим двигуном у комплектації Business+. В автомобілі поєднано надзвичайну динаміку та миттєву реакцію на натиснення педалі акселератора. При цьому двигун здатен розвивати максимальну потужність у 245 к. с., а споживання пального становить 7,9 л на 100 км* у змішаному циклі. Оновлений GS 200t обладнано 8-швидкісною автоматичною коробкою передач. 

Як продовження унікальної філософії витонченого L-подібного дизайну бренду Lexus, оновлений GS отримав стрімкий і динамічний стиль дизайну з більш агресивними фронтальними рисами, де увага акцентована на ефектній радіаторній решітці і світлодіодних фарах ближнього та дальнього світла із спортивним дизайном та характерними для бренду Lexus L-подібними ходовими вогнями денного світла. 

Серед змін в просторому салоні автомобіля можна відзначити значне підвищення функціональності, довершеності і якості матеріалів. Високоякісна комбінована шкіра оббивки сидінь гармонійно доповнюється декоративними вставками салону з трьох видів дерева на вибір. В салоні автомобіля поєднуються акценти спрямовані на комфорт водія та першокласна ергономічність. Кольоровий багатофункціональний 4.2-дюймовий дисплей на панелі приладів тепер має додаткову функцію мультимедійного зв’язку, яка дозволяє відображати на дисплеї таку інформацію як відомості про дзвінки на мобільний телефон і назви аудіо-записів. 

Динаміка оновленого GS 200t значно покращилась для отримання ще більш позитивних емоцій від керування автомобілем. Покращено міцність конструкції кузова. Підвіска, рульова і гальмівна системи оптимізовані таким чином, щоб забезпечити чітке керування, неперевершений контроль над автомобілем, його стійкість на високій швидкості і всі переваги комфортної їзди. 

Lexus GS 200t — седан класу «люкс» із яскравим дизайном та новим турбованим двигуном, що подарує майбутнім власникам неперевершені емоції від керування. 

Детальніше − у офіційних дилерів Lexus в Україні. 

www.lexus.ua