Провокації бойовиків. Штаб АТО повідомив про обстріл терористами окупованої Кадіївки

19 Грудня 2017, 15:15

Російсько-терористичні угрупування 18 грудні обстріляли населений пункт Кадіївка (Стаханов), який знаходиться на тимчасово окупованій території Луганської області. Про це в вівторок, 19 грудня, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Для чергової дискредитації підрозділів Збройних Сил України та ненависті з боку цивільного населення тимчасово окупованих територій, противник відкрив вогонь по населеним пунктам, в тому числі Кадіївці (Стаханов)", – йдеться в повідомленні.

У штабі наголосили, що подібні провокації спрямовані на дискредитацію України та її Збройних Сил.

"Вражаючим є той факт, що російсько-окупаційні війська та найманці, більшість яких складають асоціальні елементи різних національностей – не шкодують життя громадян України, які від безвихідної ситуації продовжують проживати в окупованих прифронтових населених пунктах", -додали в штабу.

Нагадаємо, 16 грудня бойовики протягом години обстрілювали зі стрілецької зброї околиці населеного пункту Травневе, чим зірвали ремонтні роботи на пошкодженій лінії електропередач (ЛЕП). Зазначалося, що провокації гібридних військ спрямовані на обурення мешканців прифронтових населених пунктів з метою негативного ставлення, а іноді і агресії щодо українських військових.