Проти екс-спікера кримського парламенту порушено ще дві кримінальні справи

23 Лютого 2011, 19:33

Він зазначив, що справи порушені за частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу, але звинувачення по них ще не пред’явлені. Перша справа, за словами адвоката, пов’язане з передачею у 2006 році одного з котеджів пансіонату «Росія» в Криму в оренду якомусь підприємству.

«На думку звинувачення, була порушена процедура, зокрема, не було отримано згоду Верховної Ради України на передачу в оренду. Ми провели перевірку документів і вважаємо, що в даному випадку згода парламенту не потрібна», – підкреслив він.

На думку адвоката, для такої передачі достатньо згоди керуючого справами Верховної Ради України, і вона була отримана. Також була згода Фонду майна Криму.

«Всі процедури укладення договору були дотримані», – підкреслив Овечкін.

Що стосується другої порушеної кримінальної справи, Овечкін розповів, що у 2004 році, будучи главою Ленінської райдержадміністрації, Гриценко затвердив технічну документацію про передачу в користування земельної ділянки площею 7,92 гектара.

«Через шість років лісгосп раптом вирішив, що з цих 7,92 гектара 3,6 гектара знаходяться у землях лісового господарства, а не в землях рекреаційного призначення, як значиться за держактом. Вони звернулися до прокуратури, і там вирішили, що держакт неправильний», – зазначив адвокат.

«Але це прокуратура сама так вирішила. Сьогодні держакт не оскаржений, він дійсний, і сьогодні ці 3,6 гектара – це тільки бажання лісгоспу вважати ці землі своїми», – заявив Овечкін.

Він підкреслив, що прокуратура, не скасувавши держакт, визнала, що Гриценко неправомірно видав розпорядження щодо цієї ділянки.

Як повідомлялось, проти Гриценка також порушено справу, пов’язану з припиненням права користування земельною ділянкою – військовим радгоспом «Азовський».